Πείτε Μου Διαχειριστική Ομάδα Τι Είναι Αύτο.

Δημιουργήθηκε στις πριν από 120 μέρες #1
iErws
Επίπεδο 93, Λαπίρις
Τοξότης
Γκορ

αφαιρεθηκε συνδεσμος

Πείτε μου τώρα. Είναι τράβηγμα καλωδίου ή απλά το παιδί κόλλησε από το πολύ lag?
Γιατί να φάει το παιδί ban? Όλο τον κόσμο τον πετάει από το War πρέπει να μην πηγαίνει κανείς
War?

Πες μου τώρα Κύριε Gfinder με ποια κριτήρια λες εσύ, ότι το παιδί τράβηξε καλώδιο ή ότι κόλλησε? Από που το κατάλαβες? Μοιράσου την εμπειρία σου με μας. Να ξέρουμε πότε πρέπει να στέλνουμε ticket και πότε όχι.

Δημιουργήθηκε στις πριν από 120 μέρες #2
NonStopV
Επίπεδο 93, Λαπίρις
Ιερέας
Βαλοριάν
Για να καταλάβω εσύ ήθελες να φάει αποκλεισμό ή όχι;
Δημιουργήθηκε στις πριν από 120 μέρες #3
iErws
Επίπεδο 93, Λαπίρις
Τοξότης
Γκορ
Εγώ το έστειλα μήπως έχει τραβήξει καλώδιο. Αν τράβηξε θα φάει αν όχι δεν θα φάει. Ο Gfinder είπε ότι ξέρει πότε τραβάει κάποιος καλώδιο και ποιος όχι. Αυτήν την ώρα που μιλάμε, προετοιμαζόμαστε για war και τους πετά αβέρτα. Φαντάσου τι γίνεται στο war. Με αυτήν την λογική κανείς δεν πρέπει να πηγαίνει γιατί θα φάνε ban . Ρωτώ λοιπόν εγώ. Πως καταλαβαίνει ο Gfinder ότι είναι καλώδιο κι όχι lag?
Δημιουργήθηκε στις πριν από 120 μέρες #4
Nusili
Επίπεδο 93, Λαπίρις
Ιερέας
Βαλοριάν
καλησπερα. ηθελα και εγω να πω σχετικα την γνωμη μου με αυτο...
πολλα παιδια θα ειχαν φαει μπαν επιδησς τους εχει πεταξει . αδικο ειναι παιδια που εχουν κουραστει να φτιαξουν ενα ασσ και ξαφνικα χωρις να το θελουν να φανε μπαν επιδης κολλησε το νετ. κανεις μα κανεις στην θεση μας η στην θεση του καθενα δεν θα τρανουσε καλωδιο για να φαει μπαν. δεν θα το εκανε...
Δημιουργήθηκε στις πριν από 119 μέρες #5
Prince0fDoom
Επίπεδο 93, Λαπίρις
Μάγος
Γκορ
#EMO_ALT_1# #EMO_ALT_2#
Δημιουργήθηκε στις πριν από 119 μέρες #6
NonStopV
Επίπεδο 93, Λαπίρις
Ιερέας
Βαλοριάν

Ξερουμε πολυ καλα ΟΛΟΙ οτι δεν ειναι ουτε lag ουτε κολλημα του νετ 'η του υπολογιστη ειναι καθαρα hack και συγκεκριμενα κατι που γνωριζουν ολοι, δεν θα πω πολλα (καταλαβαινουν ολοι)...
Θα παρακαλουσα παρα πολυ να τον δουν οι ειδικοι και να κρινουν εκεινοι!!!
αγαπητε iErws ξερω πολυ καλα τι ειναι!! #EMO_ALT_3#

Ευχαριστω!

Παράτα το μεγάλε.
Δημιουργήθηκε στις πριν από 113 μέρες #7
Gfinder
Community Manager

αφαιρεσα το συνδεσμο και το παρων κλεινει. Εχω ηδη απαντησει αλλου για το συγκεκριμενο θεμα.

Σύνδεση Έχεις εγγραφεί ήδη;
Εγγραφή Δεν έχεις λογαριασμό;

Με την σύνδεσή μου αποδέχομαι τους Γενικούς Όρους Συναλλαγών.

Εγγράψου απλά και δωρεάν.

Πρέπει απλά να εισάγεις τη διεύθυνση email σου και μπορείς να ξεκινήσεις αμέσως!

Θα στείλουμε τον προσωρινό σου κωδικό στην διεύθυνση που δήλωσες.

Αποδέχομαι τους ΓΟΣ και την Δήλωση προστασίας δεδομένων.